Свадебный салон "Свадебный" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Весільні салони Києва на Театральной

Якщо вас цікавить Свадебный салон "Свадебный", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Весілля в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Весільні салони або географічно спростити відбір (наприклад: Весільні салони, м. ). А якщо вам є що сказати про Свадебный салон "Свадебный", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Весільні салони до душі.

УКР РУС

Головна » Весілля » Весільні салони в Києві » Свадебный салон "Свадебный"
Пошук:


Весілля
Link.ua рекомендует:
Работа в свадебном салоне

Свадебный салон "Свадебный"Наш свадебный салон в Киеве рад приветствовать у себя в гостях всех прекрасных невесты Киева и всей Украины. Только у нас вы найдете самый большой ассортимент брендовых свадебных платьев в Киеве. Мы ждем вас!

Телефон:
(066) 179-2404

Адрес:
ул. Б. Хмельницкого, 10
Сайт:
salon-svadebny.com.ua

E-mail:
svadebny.info@gmail.com


Метро поблизу:
Театральная

Рубрики:
Весільні салони

Додати компанію

Свадебный салон "Свадебный" на карті Києва


Свадебный салон "Свадебный" на карті Києва


Коментарі користувачів: Свадебный салон "Свадебный"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Свадебный салон "Свадебный", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати свадебный салон, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Свадебный, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.