Бизнес-центр "Инкристар" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бізнес-центри Києва на Вокзальной

Якщо вас цікавить Бизнес-центр "Инкристар", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Житло, нерухомість в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бізнес-центри або географічно спростити відбір (наприклад: бізнес-центри, м. ). А якщо вам є що сказати про Бизнес-центр "Инкристар", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бізнес-центри до душі.

УКР РУС

Головна » Житло, нерухомість » Бізнес-центри в Києві » Бизнес-центр "Инкристар"
Пошук:


Житло, нерухомість
Бизнес-центр "Инкристар"БЦ Increastar (Инкристар) располагается в районе Соломенской площади в непосредственной близости от центра города, аэропорта "Жуляны" и центрального железнодорожного вокзала.

Бизнес-центр находится вблизи крупных транспортных развязок с удобным выездом на городские магистрали:
- Улица Урицкого
- Червонозоряный проспект
- Проспект Победы
- Воздухофлотский проспект

Телефон:
(044) 569-7210, (095) 270-0711

Адрес:
ул. Сурикова, 3, корпус 8-б
Сайт:
increastar.com


Метро поблизу:
Вокзальная

Рубрики:
Бізнес-центри

Додати компанію

Бизнес-центр "Инкристар" на карті Києва


Бизнес-центр "Инкристар" на карті Києва


Коментарі користувачів: Бизнес-центр "Инкристар"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Бизнес-центр "Инкристар", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати бизнес-центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Инкристар, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.