Юридическая компания "Goldmann Group" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: юридичні послуги Києва на Дружбы Народов

Якщо вас цікавить Юридическая компания "Goldmann Group", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки юридичні послуги або географічно спростити відбір (наприклад: юридичні послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Юридическая компания "Goldmann Group", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати юридичні послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Юридичні послуги в Києві » Юридическая компания "Goldmann Group"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в юридическая компании

Юридическая компания "Goldmann Group"Юридическая компания "Goldmann Group" - компания, предлагающая услуги опытных адвокатов как для бизнеса так и для частных лиц. Специализируемся на сложных и международных делах.

Наши любимые дела — сложные и нестандартные задачи. Дела с множеством деталей и нюансов. Дела, за которые не хотят браться другие адвокаты. Дела, которые уже проиграли другие адвокаты и теперь необходимо добиться справедливости в суде вышестоящей инстанции.

Телефон:
(044) 299-5549, (067) 239-4497

Адрес:
ул. Болсуновская, 13-15 (8 этаж, IQ Business Center)
Сайт:
goldmann.group

E-mail:
office@goldmann.group


Метро поблизу:
Дружбы народов

Рубрики:
Юридичні послуги
Реєстрація та ліквідація підприємства

Адвокат Орест Шевчук

Консультации и разъяснения по правовым вопросам, составление заявлений, жалоб и других документов пр...
Юридическая компания "от "А" до "Я"

"от "А" до "Я"юридическая компания, бюро переводов, страхование предоставляет полный спектр юридичес...
Додати компанію


Філії Goldmann Group (Юридическая компания):

Адреса: пр-т В. Маяковского, 5в
Юридическая компания "Goldmann Group" на карті Києва


Юридическая компания "Goldmann Group" на карті Києва


Коментарі користувачів: Юридическая компания "Goldmann Group"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Юридическая компания "Goldmann Group", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати юридическая компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Goldmann Group, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.