Уборка и вывоз снега "Транс-Буд-Континент" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Тараса Шевченко

Якщо вас цікавить Уборка и вывоз снега "Транс-Буд-Континент", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Уборка и вывоз снега "Транс-Буд-Континент", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Уборка и вывоз снега "Транс-Буд-Континент"
Пошук:


Послуги

Уборка и вывоз снега "Транс-Буд-Континент"Занимаемся в зимний период времени уборкой и вывозом снега. Работаем более 10 лет на рынке. Постоянные клиенты и заказчики. Имеем свой автопарк техники.

Готовы, с Вами обсудить работу на сезон зима декабрь – март. На взаимовыгодных условиях. Если Вам интересно - Звоните !

Наша Компания имеет следующие преимущества:
- собственный парк уборочной техники, в который входят – фронтальные погрузчики, трактора МТЗ со специальными щетками, самосвалы для вывоза снега и др.;
- каждому клиенту предлагается индивидуальный подход, все действия по предоставлению услуг осуществляются оперативно и качественно;
- клиент экономит денежные средства, так как компания предоставляет полный комплекс услуг по уборке и вывозу снега;
- любая форма оплаты.
- для тех фирм и организаций, которые постоянно пользуется услугами компании, разработана гибкая система скидок и бонусов.

К уборке снега и наледи работники компании подходят с огромной ответственностью. Все работы контролируются опытным персоналом.

Телефон:
(099) 336-6872

Адрес:
ул. Межигорская, 82а, офис 104
Сайт:
www.tbkmarket.com.ua

E-mail:
adservice20163@bigmir.net


Метро поблизу:
Тараса Шевченко

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Уборка и вывоз снега "Транс-Буд-Континент" на карті Києва


Уборка и вывоз снега "Транс-Буд-Континент" на карті Києва


Коментарі користувачів: Уборка и вывоз снега "Транс-Буд-Континент"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Уборка и вывоз снега "Транс-Буд-Континент", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати уборка и вывоз снега, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Транс-Буд-Континент, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.