Учебный центр "Chinchi" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: мовні курси Києва на Демеевской

Якщо вас цікавить Учебный центр "Chinchi", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки мовні курси або географічно спростити відбір (наприклад: мовні курси, м. ). А якщо вам є що сказати про Учебный центр "Chinchi", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати мовні курси до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Мовні курси в Києві » Учебный центр "Chinchi"
Пошук:


Навчання

Учебный центр "Chinchi"Учебный центр "Chinchi" - это курсы английского языка для малышей и подростков от 6 месяцев до 18 лет.

Наша методика разработана таким образом, чтобы английский язык усваивался легко и эффективно, как второй родной. Достигается это благодаря погружению в языковую среду - 100% урока для малышей проходит на английском языке, без перевода.

Игровая форма и частая смена активностей в течении урока позволяют нашим студентам легче усваивать большой объём информации. Эффективность методики доказана успехами наших студентов!

Телефон:
(097) 255-1818, (050) 105-3597

Адрес:
пр-т Голосеевский, 48
Сайт:
chinchi.com.ua

E-mail:
info@chinchi.com.ua


Метро поблизу:
Демеевская

Рубрики:
Мовні курси

Школа иностранных языков "Лингвист"

Школа изучения иностранных языков "Лингвист" — частное учебное заведение. В работе используются лучш...
Языковая школа "Nota Bene"

Основная задача курсов – развитие коммуникативных навыков студентов. Не смотря на то, что мы развива...
Центр иностранных языков "Big Bеn"

Языковая школа "Big Ben" - это современный европейский успешный образовательный центр. Наши преп...
Киевский лингвистический центр "Мовознавець"

Киевский лингвистический центр "Мовознавець" - это команда высококвалифицированных специалистов в о...
Додати компанію

Учебный центр "Chinchi" на карті Києва


Учебный центр "Chinchi" на карті Києва


Коментарі користувачів: Учебный центр "Chinchi"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Учебный центр "Chinchi", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати учебный центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Chinchi, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.