Доставка суши "Суши Хата" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: доставка суші Києва

Якщо вас цікавить Доставка суши "Суши Хата", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Доставка в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки доставка суші. А якщо вам є що сказати про Доставка суши "Суши Хата", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати доставка суші до душі.

УКР РУС

Головна » Доставка » Доставка суші в Києві » Доставка суши "Суши Хата"
Пошук:


Доставка

Доставка суши "Суши Хата"Превосходные суши – большой выбор, вкусные цены!

Проголодались? Наша компания оперативно привезет к вам в офис или на дом вкуснейшую еду. Свежайшие суши с доставкой по Киеву – лучшее лакомство, которое можно вообразить.

Суши – это сытно и полезно. Ассортимент роллов у нас очень большой – выбирайте ингредиенты на свой вкус. Если не можете определиться или решили впервые попробовать суси, спросите совета у менеджера, он подскажет, с какого сета лучше начинать знакомство с этой прекрасной японской едой.

СушиРоллыСашимиСетыСупы, салатыГорячий рис, лапша
Телефон:
(044) 545-5151, (098) 477-9477

Адреса:
г. Киев
Сайт:
sushihata.ua

E-mail:
info@sushihata.ua


Рубрики:
Доставка суші


Коментарі користувачів: Доставка суши "Суши Хата"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Доставка суши "Суши Хата", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати доставка суши, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Суши Хата, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.