Компания "Taurus group" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: автосалони Києва на Почайной

Якщо вас цікавить Компания "Taurus group", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки автосалони або географічно спростити відбір (наприклад: автосалони, м. ). А якщо вам є що сказати про Компания "Taurus group", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати автосалони до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Автосалони в Києві » Компания "Taurus group"
Пошук:


Транспорт

Компания "Taurus group"Пригон авто из США под ключ: выбор, покупка, доставка, таможня, ремонт, запчасти!

Главное преимущество — это цена. Стоимость американского авто с учетом всех расходов будет на 25-40% ниже стоимости аналогичной б/у машины в Украине в худшем состоянии и с большим пробегом.

Телефон:
(063) 575-9190, (066) 575-9190, (096) 575-9190

Адрес:
пр-т С. Бандеры, 9б
Сайт:
taurus-group.com.ua/ru/usa-auto

E-mail:
carzone.club@gmail.com


Метро поблизу:
Почайна (Петровка)

Рубрики:
Автосалони

Додати компанію

Компания "Taurus group" на карті Києва


Компания "Taurus group" на карті Києва


Коментарі користувачів: Компания "Taurus group"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Компания "Taurus group", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Taurus group, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.