Поклейка обоев "Pokleyka.net" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Берестейской

Якщо вас цікавить Поклейка обоев "Pokleyka.net", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Поклейка обоев "Pokleyka.net", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Поклейка обоев "Pokleyka.net"
Пошук:


Ремонт

Поклейка обоев "Pokleyka.net"Наша миссия — делать стены привлекательными, жизнь комфортной

Командой профессионалов выполняется поклейка обоев, умеем слышать заказчика, знаем, как воплотить в жизнь пожелания и просьбы. Гарантируем аккуратную работу, бережное отношение к имуществу заказчика, чистоту комнаты по завершению работ.

Печать фотообоев и поклейка — одна из услуг нашей компании, которой предлагаем Вам воспользоваться. Теперь нет необходимости по отдельности искать производителей, которые могут выполнить печать, и исполнителей, способных аккуратно и грамотно приклеить фотообои.

Фантазируйте. Экспериментируйте. Не бойтесь быть уникальными. Воплощайте самые смелые варианты дизайна стен в жизнь. А мы с удовольствием поможем Вам в этом!

Уверены, наше сотрудничество оставит превосходный результат!

Телефон:
(096) 151-5254

Адрес:
ул. М. Капнист, 8/4
Сайт:
pokleyka.net

E-mail:
pokleyka.net@ukr.net


Метро поблизу:
Берестейская
Шулявская

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Поклейка обоев "Pokleyka.net" на карті Києва

Коментарі користувачів: Поклейка обоев "Pokleyka.net"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Поклейка обоев "Pokleyka.net", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати поклейка обоев, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Pokleyka.net, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.