Душевное кафе "BeerБар" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бари, паби Києва на Лыбидской

Якщо вас цікавить Душевное кафе "BeerБар", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бари, паби або географічно спростити відбір (наприклад: бари, паби, м. ). А якщо вам є що сказати про Душевное кафе "BeerБар", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бари, паби до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Бари, паби в Києві » Душевное кафе "BeerБар"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе

Душевное кафе "BeerБар"Главное отличие паба "BeerБар" от остальных пабов Киева — освещение: днем обильное естественное из-за стеклянных потолка и стен, по вечерам же солнце заменяют стробоскопы. Остальное соответствует концепции пивного бара: большие экраны для просмотра спортивных передач, темная мебель и невысокие цены.

Телефон:
38 (097) 594-8023

Адрес:
ул. Горького, 165
Сайт:
www.beerbar.com.ua

E-mail:
beerbar@meta.ua


Метро поблизу:
Лыбидская

Рубрики:
Бари, паби

"Хата рыбака"

Ресторанний комплекс на воді "Хата рибака" – це насправді легендарне місце, давно полюбилося не лише...
Додати компаніюДушевное кафе "BeerБар" на карті Києва

Коментарі користувачів: Душевное кафе "BeerБар"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Душевное кафе "BeerБар", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати душевное кафе, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії BeerБар, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.