Киевский театр "Вільна сцена" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: театри, мистецтво Києва на Вокзальной

Якщо вас цікавить Киевский театр "Вільна сцена", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки театри, мистецтво або географічно спростити відбір (наприклад: театри, мистецтво, м. ). А якщо вам є що сказати про Киевский театр "Вільна сцена", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати театри, мистецтво до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Театри, мистецтво в Києві » Киевский театр "Вільна сцена"
Пошук:


Культура

Киевский театр "Вільна сцена"Специфика «Вільної сцени» в том, что это, в первую очередь, волевой, индивидуальный проект одного человека — режиссера Дмитрия Богомазова. Он активно проповедует демократичный театр, как альтернативу тоталитарному. На практике это означает, что спектакли не навязывают зрителю общих взглядов, эмоций и выводов, а предстают как открытые эстетические структуры, резонирующие в каждом зрителе по-своему.

Телефон:
38 (044) 486-8040

Адрес:
ул. О. Гончара, 71
E-mail:
bogomazov@svitonline.com


Метро поблизу:
Вокзальная
Университет

Рубрики:
Театри, мистецтво

Додати компанію

Киевский театр "Вільна сцена" на карті Києва


Киевский театр "Вільна сцена" на карті Києва


Коментарі користувачів: Киевский театр "Вільна сцена"Відгук залишив: Зоя
09 травня 2012 20:45 #

это не театр а какое то недорозумение..

  • +48
ip: 109.86.69.#
Відгук залишив: Dima
27 березня 2011 22:56 #

...спасибо вам... впервые за много лет увидел не просто игру актеров, а единое целое, в котором нет слабых мест. Спектакль по Камю "Недоразумение" это просто шедевр) мировой уровень, безусловно. Низкий Вам поклон и бурные овации...

  • +52

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.