Театральная студия "МІСТок" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: театри, мистецтво Києва на Контрактовой площади

Якщо вас цікавить Театральная студия "МІСТок", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки театри, мистецтво або географічно спростити відбір (наприклад: театри, мистецтво, м. ). А якщо вам є що сказати про Театральная студия "МІСТок", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати театри, мистецтво до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Театри, мистецтво в Києві » Театральная студия "МІСТок"
Пошук:


Культура

Театральная студия "МІСТок"Театр-студия "МІСТ" (молодежный интерактивный современный театр) создан в октябре 2005 года.

Занятия для детей:
- в конце учебного года планируется выпускное представление, занимаются два раза в неделю, чт. 16:30 - 18:00, вс. 11:00 - 12:30.

Телефон:
(044) 419-8539, (066) 299-6163

Адрес:
ул. Межигорская, 21
Сайт:
www.teatr-mist.org.ua

E-mail:
gassilina2506@gmail.com


Метро поблизу:
Контрактовая площадь

Рубрики:
Театри, мистецтво
Дитячий розвиток

Додати компанію

Театральная студия "МІСТок" на карті Києва


Театральная студия "МІСТок" на карті Києва


Коментарі користувачів: Театральная студия "МІСТок"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Театральная студия "МІСТок", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати театральная студия, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії МІСТок, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.