Музыкальный театр "Экватор" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: театри, мистецтво Києва

Якщо вас цікавить Музыкальный театр "Экватор", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки театри, мистецтво. А якщо вам є що сказати про Музыкальный театр "Экватор", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати театри, мистецтво до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Театри, мистецтво в Києві » Музыкальный театр "Экватор"
Пошук:


Культура
Link.ua рекомендует:
Работа в театре

Музыкальный театр "Экватор"

Телефон:
38 (044) 455-9960

Адрес:
ул. Н. Василенко, 15

Рубрики:
Театри, мистецтво

Додати компанію

Музыкальный театр "Экватор" на карті Києва


Музыкальный театр "Экватор" на карті Києва


Коментарі користувачів: Музыкальный театр "Экватор"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Музыкальный театр "Экватор", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати музыкальный театр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Экватор, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2018 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.