Арт-кафе "В Боржоми" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кафе, кав'ярні Києва на Позняках

Якщо вас цікавить Арт-кафе "В Боржоми", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кафе, кав'ярні або географічно спростити відбір (наприклад: кафе, кав'ярні, м. ). А якщо вам є що сказати про Арт-кафе "В Боржоми", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кафе, кав'ярні до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Кафе, кав'ярні в Києві » Арт-кафе "В Боржоми"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе

Арт-кафе "В Боржоми"В арт-кафе симпатичный интерьер. Один зал стилизован под тихий городской дворик с кирпичными стенами домов и старинными венецианскими фонарями. Второй – яркая галерея, способствующая активной беседе, например об искусстве. Здесь выставлены картины грузинских художников, в том числе, популярного ныне Кадагишвили.

К услугам тех, кто хочет поужинать в конфиденциальной обстановке – VIP-кабинеты, отделенные от основных залов тонкими складными перегородками. Летом открыта терраса.

В ресторане готовят грузинские блюда, и на кухне, естественно, работают грузинские повара.

Телефон:
38 (044) 569-1330

Адрес:
ул. А. Ахматовой, 13г
Сайт:
www.v-borjomi.com.ua

E-mail:
info@v-borjomi.com.ua


Метро поблизу:
Позняки

Рубрики:
Кафе, кав'ярні

Додати компанію

Арт-кафе "В Боржоми" на карті Києва


Арт-кафе "В Боржоми" на карті Києва


Коментарі користувачів: Арт-кафе "В Боржоми"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Арт-кафе "В Боржоми", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати арт-кафе, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії В Боржоми, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.