Пивной клуб "Бабай beer club" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бари, паби Києва на Майдане Незалежности

Якщо вас цікавить Пивной клуб "Бабай beer club", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бари, паби або географічно спростити відбір (наприклад: бари, паби, м. ). А якщо вам є що сказати про Пивной клуб "Бабай beer club", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бари, паби до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Бари, паби в Києві » Пивной клуб "Бабай beer club"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в пивном клубе

Пивной клуб "Бабай beer club"Прийдя в пивной клуб, Вы сможете выпить и вкусно и полезно поесть. Шев-повар предлагает кушанья украинской и не только кухни.

Телефон:
38 (044) 537-0901

Адрес:
ул. Софиевская, 4
Сайт:
www.babai-family.com.ua


Метро поблизу:
Майдан Незалежности

Рубрики:
Бари, паби

Додати компанію

Пивной клуб "Бабай beer club" на карті Києва


Пивной клуб "Бабай beer club" на карті Києва


Коментарі користувачів: Пивной клуб "Бабай beer club"ip: 46.202.87.#
Відгук залишив: koroleva
01 лютого 2011 15:21 #

Очень приятная атмосфера вашего кафе. Мне как гостье Киева,этот завершающий аккорд перед дорогой был приятен. А у вас играют только одни музыканты, или можно выступить гостям из Харькова? Очень известная группа в обновленном составе. и стиль молодежный люли--буги.

  • +18
ip: 93.73.0.#
Відгук залишив: Angel
10 січня 2010 23:03 #

После того как я посетила этот бар у меня остались только положительные эмоции и хорошее настроение на весь вечер. Хороший интерьер и уютная обстановка позволяет в этом баре просто расслабится и получать удовольствие от живой музыки. Очень понравились музыканты которые выступают по субботам.
В свободную минуту, я с удовольствием посещу именно этот бар, а не какой-нибудь другой.

  • +50

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.