Бар "Бабай-паб" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бари, паби Києва

Якщо вас цікавить Бар "Бабай-паб", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бари, паби. А якщо вам є що сказати про Бар "Бабай-паб", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бари, паби до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Бари, паби в Києві » Бар "Бабай-паб"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе

Бар "Бабай-паб"Прийдя в паб, Вы сможете не только выпить и поесть (а поесть, между прочим, можно вкусно и полезно – шев-повар предлагает кушанья украинской и не только кухни), но и:
- познакомиться с художниками современности, которые фотографируют для нас. Посмотреть их работы, которые будут выставляться на стенах бара как в галерее.
- посмотреть телевизор. Футбол. Формула 1. Бокс.
- сходить в Интернету (Wi-fi)

Телефон:
38 (044) 223-0790

Адрес:
ул. В. Гетьмана, 34
Сайт:
www.babai-family.com.ua


Рубрики:
Бари, паби

"Хата рыбака"

Ресторанний комплекс на воді "Хата рибака" – це насправді легендарне місце, давно полюбилося не лише...
Додати компаніюБар "Бабай-паб" на карті Києва


Бар "Бабай-паб" на карті Києва


Коментарі користувачів: Бар "Бабай-паб"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Бар "Бабай-паб", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати бар, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Бабай-паб, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.