Ресторан "Бельvедер" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Арсенальной

Якщо вас цікавить Ресторан "Бельvедер", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Ресторан "Бельvедер", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Ресторан "Бельvедер"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в ресторане

Ресторан "Бельvедер"Интерьер ресторана, музыка, безупречный сервис, да и микроклимат, в целом, располагают к отдыху, умиротворению и созиданию. Но вместе с тем, Belvedere пропитан неким зарядом динамичной активности, абсолютно непомпезной значительности и энергетикой жизненной силы. Одним словом, это то место, откуда человек выходит сытым, обновленным, расслабленным, но исполненным сил и новых мыслей.

Телефон:
38 (044) 288-5070

Адрес:
Днепровский спуск, 1
Сайт:
www.belvedere.net.ua

E-mail:
as@belvedere.kiev.ua


Метро поблизу:
Арсенальная

Рубрики:
Ресторани

Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компанію

Ресторан "Бельvедер" на карті Києва


Ресторан "Бельvедер" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ресторан "Бельvедер"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ресторан "Бельvедер", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ресторан, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Бельvедер, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.