Национальная филармония Украины - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: театри, мистецтво Києва на Майдане Незалежности

Якщо вас цікавить Национальная филармония Украины, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки театри, мистецтво або географічно спростити відбір (наприклад: театри, мистецтво, м. ). А якщо вам є що сказати про Национальная филармония Украины, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати театри, мистецтво до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Театри, мистецтво в Києві » Национальная филармония Украины
Пошук:


Культура
Национальная филармония Украиныв творческом составе филармонии насчитываются 19 народных, 32 заслуженных артистов, 6 заслуженных деятелей искусств, 5 заслуженных работников культуры Украины, много лауреатов международных и национальных конкурсов, 11 художественных коллективов, которые преумножают славу украинской национальной культуры.

В 1996 году был создан Симфонический оркестр Национальной филармонии Украины.

Телефон:
38 (044) 278-1697

Факс:
38 (044) 278-6291

Адрес:
Владимирский спуск, 2
Сайт:
www.filarmonia.com.ua

E-mail:
philarmonia@ukrpost.ua


Метро поблизу:
Майдан Незалежности
Почтовая площадь

Рубрики:
Театри, мистецтво

Додати компанію

Национальная филармония Украины на карті Києва


Национальная филармония Украины на карті Києва


Коментарі користувачів: Национальная филармония УкраиныЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Национальная филармония Украины, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Национальная филармония Украины, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.