Национальная Опера Украины им. Т. Г. Шевченко - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: театри, мистецтво Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Национальная Опера Украины им. Т. Г. Шевченко, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки театри, мистецтво або географічно спростити відбір (наприклад: театри, мистецтво, м. ). А якщо вам є що сказати про Национальная Опера Украины им. Т. Г. Шевченко, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати театри, мистецтво до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Театри, мистецтво в Києві » Национальная Опера Украины им. Т. Г. Шевченко
Пошук:


Культура
Национальная Опера Украины им. Т. Г. ШевченкоНациональная опера Украины имени Тараса Шевченко - прославленный творческий коллектив, известный во всем мире. Он имеет большую историю, освященную многими нерядовыми, важными для национальной культуры событиями, именами художников, творчество которых оставило яркий след на музыкальной сцене. Исполнительские традиции Национальной оперы Украины сформировались на
крепком фундаменте безукоризненного профессионализма и эстетике европейского гуманизма.

На протяжении всей своей деятельности первый театр Украины исповедовал два важных принципа - был настоящей музыкальной академией и в то же время творческой лабораторией, где родились сотни оперно-балетных представлений, многие из которых вошли в золотой фонд украинской культуры.

Телефон:
38 (044) 279-1169, 234-7165

Адрес:
ул. Владимирская, 50
Сайт:
www.opera.com.ua

E-mail:
grandopera@gala.net


Метро поблизу:
Золотые ворота
Театральная

Рубрики:
Театри, мистецтво

Додати компанію

Национальная Опера Украины им. Т. Г. Шевченко на карті Києва


Национальная Опера Украины им. Т. Г. Шевченко на карті Києва


Коментарі користувачів: Национальная Опера Украины им. Т. Г. Шевченкоip: 94.244.29.#
Відгук залишив: fedoropera@i.ua
10 квітня 2012 13:10 #

поздравляем с премьерой

  • +31

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.