Театр марионеток - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: театри, мистецтво Києва на Почтовой площади

Якщо вас цікавить Театр марионеток, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки театри, мистецтво або географічно спростити відбір (наприклад: театри, мистецтво, м. ). А якщо вам є що сказати про Театр марионеток, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати театри, мистецтво до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Театри, мистецтво в Києві » Театр марионеток
Пошук:


Культура

Театр марионетокТеатр марионеток основан в ноябре 1989 года режиссером и художником Михаилом Яремчуком. За время своего существования театр приобрел большую популярность в городе Киеве, в Украине и многих странах мира. Спектакли театра получили высокую оценку критиков и признание зрителей. Большинство из них награждались Дипломами за лучшую режиссерскую и актерские работы.

Гран При на международных фестивалях, многократно получали театральную премию "Киевская Пектораль" - за лучшее представление для детей, за лучшее представление камерной сцены для взрослых, за художественное и музыкальное оформление.

Телефон:
38 (044) 417-3058, 425-5858

Адрес:
ул. П. Сагайдачного, 29/03
Сайт:
marionet.com.ua

E-mail:
marionet@marionet.com.ua


Метро поблизу:
Почтовая площадь

Рубрики:
Театри, мистецтво
Розваги для дітей

Додати компанію

Театр марионеток на карті Києва

Коментарі користувачів: Театр марионетокЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Театр марионеток, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати театр киева, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Театр марионеток, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.