Городская библиотека Украины для детей - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бібліотеки Києва

Якщо вас цікавить Городская библиотека Украины для детей, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бібліотеки. А якщо вам є що сказати про Городская библиотека Украины для детей, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бібліотеки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Бібліотеки в Києві » Городская библиотека Украины для детей
Пошук:


Культура
Городская библиотека Украины для детей

Телефон:
38 (044) 442-6587

Адрес:
ул. Баумана, 60

Рубрики:
Бібліотеки

Додати компанію

Городская библиотека Украины для детей на карті Києва


Городская библиотека Украины для детей на карті Києва


Коментарі користувачів: Городская библиотека Украины для детейip: 37.53.112.#
Відгук залишив: Ольга
19 лютого 2014 10:59 #

Очень хорошая библиотека. Помимо книг, в ней есть множество различных кружков, проводятся детские спектакли, утренники, различные праздники. Моим детям очень нравится туда ходить. Младшего сына водим на занятия к психологу, старшая девочка раньше ходила на рисование, но сейчас из-за загруженности в школе мы перестали посещать занятия.

  • +32
ip: 213.108.75.#
Відгук залишив: Книжный магазин \"Читайка\"
08 лютого 2012 12:31 #

100 КНИЖОК ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ!

Сучасна талановита та неймовірно енергійна письменниця Міла Іванцова стала ініціатором доброчинної акції "100 КНИЖОК ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ!" Життя дивна річ… І часто випадкові зустрічі та події приводять до зовсім невипадкових наслідків.
Ідея Міли Іванцової:
«Випадково життя звело мене з авторкою роману "Грішниця" Оленою Печорною, я писала до нього передмову. Ця молода жінка, живе в селі на Чернігівщині, має двох діток, за освітою педагог, працює в бібліотеці. І коли я дізналася, що вона виписує поштою собі нові книжки, читає сама і носить їх до бібліотеки, щоб хоч якось ознайомити читачів із сучасною літературою, подумалося, що саме тут і можна зробити добру справу на ділі, а не на словах, чом би й ні? Наразі я вирішила, краще зробити хоч одну невеличку, але реальну справу, ніж довго говорити, як було би добре зробити велику-превелику»

Ось про що я дізналася від Олени:
"Селище у нас досить чисельне і назву носить письменницьку - Михайло-Коцюбинське. Близько трьох тисяч населення. Школа є, і навіть не зовсім школа, бо вже гімназія. Отож читачі водяться :) А взагалі по району бібліотек більше пяти десятків, і книжковий фонд вважається єдиним. Це значить, що наявну книгу за бажанням може замовити кожен, її передадуть до рук читача, а потім знову повернуть до рідненького фонду. Звідси, усі читачі Чернігівського району будуть дуже вдячні, якщо Ваша задумка вдасться".

Міла Іванцова пропонує започаткувати рух: "100 КНИЖОК ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ!". І хай першою стане бібліотека села Михайло-Коцюбинського, а далі неодмінно виринуть інші, що потребують допомоги з міст, від авторів, видавців, від простих читачів, які неодмінно мають на полицях прочитані книжки, якими схочуть поділитися. "Чому 100?" - спитаєте ви? Ну, хоча би сто. Бо це вже на сто більше, ніж нічого! А як зберемо ще більше - то й чудово!
Отже чекаємо на книги для бібліотек:
• Книгарня «Читайка», станція метро Петрівка, Книжковий Ринок
• Пушкінська, 8-А, Книгарня

В книгарні «Читайка» діє постійна акція «Даруй радість – даруй книгу». Ми збираємо дитячі книжки та передаємо в різні установи, котрі потребують «книжкової допомоги». У 2011 році книги отримали бібліотека міта Біла Церква та Чигіринська загальноосвітня школа-інтернат.
http://www.chytayka.com.ua/publications/companynews/companynews_148.html
http://www.chytayka.com.ua/publications/companynews/companynews_143.html
Найближчим часом дитячі книжки отримають учні Шполянської спецшколи-інтернату.
Дякуємо всім добрим і небайдужим людям!

  • +43
ip: 109.86.34.#
Відгук залишив: машка***8
03 вересня 2011 10:56 #

индекс номера 442 изменено на 400

  • +41

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.