Бельгийский ресторан "Brasserie "Le Cosmopolite" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Бельгийский ресторан "Brasserie "Le Cosmopolite", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Бельгийский ресторан "Brasserie "Le Cosmopolite", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Бельгийский ресторан "Brasserie "Le Cosmopolite"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в ресторане

Бельгийский ресторан "Brasserie "Le Cosmopolite"В ресторане лучший в Киеве выбор бельгийского пива — 10 сортов разливного и 14 сортов бутылочного. К каждому бокалу приносят очищенные жареные семечки. Этот ресторан - хорошее место для позднего завтрака в выходной день.

Телефон:
38 (044) 278-7278

Адрес:
ул. Владимирская, 47

Метро поблизу:
Золотые ворота

Рубрики:
Ресторани
Бари, паби

Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Додати компанію

Бельгийский ресторан "Brasserie "Le Cosmopolite" на карті Києва


Бельгийский ресторан "Brasserie "Le Cosmopolite" на карті Києва


Коментарі користувачів: Бельгийский ресторан "Brasserie "Le Cosmopolite"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Бельгийский ресторан "Brasserie "Le Cosmopolite", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати бельгийский ресторан, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Brasserie, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.