Библиотека им. В.Симоненко - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бібліотеки Києва на Олимпийской

Якщо вас цікавить Библиотека им. В.Симоненко, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бібліотеки або географічно спростити відбір (наприклад: бібліотеки, м. ). А якщо вам є що сказати про Библиотека им. В.Симоненко, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бібліотеки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Бібліотеки в Києві » Библиотека им. В.Симоненко
Пошук:


Культура

Библиотека им. В.Симоненко

Телефон:
38 (044) 227-1002

Адрес:
ул. Горького, 25

Метро поблизу:
Олимпийская
Площадь Льва Толстого

Рубрики:
Бібліотеки

Додати компанію

Библиотека им. В.Симоненко на карті Києва

Коментарі користувачів: Библиотека им. В.СимоненкоЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Библиотека им. В.Симоненко, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії , які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.