Библиотека им. Н.Рыбака для юношества - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бібліотеки Києва на Житомирской

Якщо вас цікавить Библиотека им. Н.Рыбака для юношества, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бібліотеки або географічно спростити відбір (наприклад: бібліотеки, м. ). А якщо вам є що сказати про Библиотека им. Н.Рыбака для юношества, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бібліотеки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Бібліотеки в Києві » Библиотека им. Н.Рыбака для юношества
Пошук:


Культура
Библиотека им. Н.Рыбака для юношества

Телефон:
38 (044) 450-8100

Адрес:
ул. А. Петрицкого, 5/9

Метро поблизу:
Житомирская
Святошино

Рубрики:
Бібліотеки

Додати компанію

Библиотека им. Н.Рыбака для юношества на карті Києва


Библиотека им. Н.Рыбака для юношества на карті Києва


Коментарі користувачів: Библиотека им. Н.Рыбака для юношестваЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Библиотека им. Н.Рыбака для юношества, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Библиотека им. Н.Рыбака для юношества, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.