Ресторан "Вареничная №1" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Дворце спорта

Якщо вас цікавить Ресторан "Вареничная №1", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Ресторан "Вареничная №1", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Ресторан "Вареничная №1"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в ресторане

Ресторан "Вареничная №1"Если вы хотите узнать все об украинской кухне – читайте Гоголя и ходите в "Вареничную №1"! Все блюда, описанные мировым классиком с таким мастерством, здесь готовят с огромной любовью: к Украине, ее продуктам и ее гостям. А такого внимания к варенику, как кулинарному явлению, вы больше не найдете нигде.

Отдельного упоминания заслуживает интерьер "Вареничной". Мещанский шик, с юмором обыгранный в деталях интерьера – кружево занавесок, выставка фарфора, бездонный колодец с закусками – создает атмосферу неподдельного уюта. Среди всех этих буфетов и ломящихся от вкусной снеди столов так и хочется остаться навсегда!

"Вареничная №1" – легендарный киевский ресторан.

Телефон:
38 (044) 287-1539

Адрес:
ул. Эспланадная, 28
Сайт:
www.varenichnaya.com


Метро поблизу:
Дворец спорта

Рубрики:
Ресторани

Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компанію

Ресторан "Вареничная №1" на карті Києва


Ресторан "Вареничная №1" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ресторан "Вареничная №1"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ресторан "Вареничная №1", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ресторан, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Вареничная №1, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.