Ресторан "Велюр" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Университете

Якщо вас цікавить Ресторан "Велюр", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Ресторан "Велюр", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Ресторан "Велюр"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в ресторане

Ресторан "Велюр""Велюр" - франко-итальянский ресторан. Богатый и стильный интерьер создает атмосферу уюта и умиротворенности. В заведении 2 зимние террасы и 3 зала: фортепианный, японский, банкетный. Франко-итальянская кухня со сноской на украинскую.

Телефон:
38 (044) 284-3420

Адрес:
ул. Л. Толстого, 43
Сайт:
www.nasha-karta.com


Метро поблизу:
Университет

Рубрики:
Ресторани

Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компанію

Ресторан "Велюр" на карті Києва


Ресторан "Велюр" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ресторан "Велюр"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ресторан "Велюр", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ресторан, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Велюр, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.