Грузинский ресторан "X.O.Exclusive" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва

Якщо вас цікавить Грузинский ресторан "X.O.Exclusive", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани. А якщо вам є що сказати про Грузинский ресторан "X.O.Exclusive", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Грузинский ресторан "X.O.Exclusive"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе

Грузинский ресторан "X.O.Exclusive"Новый грузинский ресторан X.O.Exclusive - это цветущий оазис, расположенный подальше от столичной суеты Киева, в красивом живописном месте, где совсем неслышно шума городских улиц.

Наш ресторан станет для Вас приятным открытием и местом для деловых, романтических встреч, а также для проведения всевозможных мероприятий и семейных торжеств.

Телефон:
(097) 215-8888, (095) 058-8818, (04595) 3-08-78

Адрес:
Киевская обл., Бориспольский р-н, с. Чубинское, ул. Выставочная, 5
Сайт:
www.xoexclusive.kiev.ua

E-mail:
site@xoexclusive.kiev.ua


Рубрики:
Ресторани

Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Додати компанію

Грузинский ресторан "X.O.Exclusive" на карті Києва


Грузинский ресторан "X.O.Exclusive" на карті Києва


Коментарі користувачів: Грузинский ресторан "X.O.Exclusive"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Грузинский ресторан "X.O.Exclusive", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати грузинский ресторан, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії X.O.Exclusive, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.