Ресторан "Волшебная лампа" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Олимпийской

Якщо вас цікавить Ресторан "Волшебная лампа", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Ресторан "Волшебная лампа", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Ресторан "Волшебная лампа"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в ресторане

Ресторан "Волшебная лампа"Небольшой ресторан с восточным антуражем. В заведении три зала. Интерьер выполнен в восточном стиле: арки, картины-иллюстрации, кованые столы и стулья с подушками, ковры.

Кормят восточным миксом: азербайджанский кебаб, узбекская шурпа, татарские беляши, грузинские чанахи и долма. Большой выбор блюд из баранины.

Кальян – один из лучших в Киеве.
Обшырное кальянное меню.

Телефон:
38 (044) 287-3665

Адрес:
ул. Большая Васильковская, 47
E-mail:
magic_lamp47@mail.ru


Метро поблизу:
Олимпийская

Рубрики:
Ресторани

Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Додати компанію

Ресторан "Волшебная лампа" на карті Києва


Ресторан "Волшебная лампа" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ресторан "Волшебная лампа"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ресторан "Волшебная лампа", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ресторан, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Волшебная лампа, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.