Городское кафе "7 пятниц" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кафе, кав'ярні Києва на Театральной

Якщо вас цікавить Городское кафе "7 пятниц", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кафе, кав'ярні або географічно спростити відбір (наприклад: кафе, кав'ярні, м. ). А якщо вам є що сказати про Городское кафе "7 пятниц", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кафе, кав'ярні до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Кафе, кав'ярні в Києві » Городское кафе "7 пятниц"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в кафе

Городское кафе "7 пятниц"Сами про семя "Семь пятниц" говорят city-cafe - потому что здесь можно встречаться с друзьями вечером или за ланчем вести переговоры, а трапезничая смело пользоваться услугами wi-fi.

City-cafe так же передается и в интерьере - урбания, брусчатка, канализационный люк, кирпичные стены - город внутри.

Телефон:
(044) 278-1187

Адрес:
ул. Б. Хмельницкого, 29/2
Сайт:
www.7fridays.kiev.ua


Метро поблизу:
Театральная
Золотые ворота
Университет

Рубрики:
Кафе, кав'ярні
Точки доступу Wi-Fi

Додати компанію

Городское кафе "7 пятниц" на карті Києва


Городское кафе "7 пятниц" на карті Києва


Коментарі користувачів: Городское кафе "7 пятниц"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Городское кафе "7 пятниц", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати городское кафе, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії 7 пятниц, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.