Кафе "Coffee Smile" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кафе, кав'ярні Києва на Дворце спорта

Якщо вас цікавить Кафе "Coffee Smile", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кафе, кав'ярні або географічно спростити відбір (наприклад: кафе, кав'ярні, м. ). А якщо вам є що сказати про Кафе "Coffee Smile", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кафе, кав'ярні до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Кафе, кав'ярні в Києві » Кафе "Coffee Smile"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в кафе

Кафе "Coffee Smile"Кафе для позитивных людей - именно так позиционирует себя Coffee Smile". Меню порадует посетителей веселыми названиями, а блюда - непревзойднным вкусом.

Телефон:
38 (044) 246-4434

Адрес:
ул. Ш. Руставели, 19

Метро поблизу:
Дворец спорта

Рубрики:
Кафе, кав'ярні

Додати компанію

Кафе "Coffee Smile" на карті Києва


Кафе "Coffee Smile" на карті Києва


Коментарі користувачів: Кафе "Coffee Smile"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кафе "Coffee Smile", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати кафе, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Coffee Smile, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.