Кофейня-кондитерская "Daskalides" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кафе, кав'ярні Києва на Почайной

Якщо вас цікавить Кофейня-кондитерская "Daskalides", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кафе, кав'ярні або географічно спростити відбір (наприклад: кафе, кав'ярні, м. ). А якщо вам є що сказати про Кофейня-кондитерская "Daskalides", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кафе, кав'ярні до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Кафе, кав'ярні в Києві » Кофейня-кондитерская "Daskalides"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в кофейне

Кофейня-кондитерская "Daskalides"


Адрес:
пр-т Московский, 23, ТЦ Городок, 1-й этаж

Метро поблизу:
Почайна (Петровка)

Рубрики:
Кафе, кав'ярні
Кондитерські

Додати компанію

Кофейня-кондитерская "Daskalides" на карті Києва


Кофейня-кондитерская "Daskalides" на карті Києва


Коментарі користувачів: Кофейня-кондитерская "Daskalides"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кофейня-кондитерская "Daskalides", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати кофейня-кондитерская, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Daskalides, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.