Библиотека национального медицинского университета им. Богомольца - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бібліотеки Києва на КПИ

Якщо вас цікавить Библиотека национального медицинского университета им. Богомольца, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бібліотеки або географічно спростити відбір (наприклад: бібліотеки, м. ). А якщо вам є що сказати про Библиотека национального медицинского университета им. Богомольца, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бібліотеки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Бібліотеки в Києві » Библиотека национального медицинского университета им. Богомольца
Пошук:


Культура
Библиотека национального медицинского университета им. Богомольца

Телефон:
38 (044) 213-9556

Адрес:
ул. Зоологическая, 11

Метро поблизу:
Политехнический институт
Лукьяновская

Рубрики:
Бібліотеки

Додати компанію

Библиотека национального медицинского университета им. Богомольца на карті Києва


Библиотека национального медицинского университета им. Богомольца на карті Києва


Коментарі користувачів: Библиотека национального медицинского университета им. Богомольцаip: 194.114.136.#
Відгук залишив: бабця-бібліотекар
07 травня 2013 20:45 #

Шановні студенти! Майте совість! Не рвіть книжки та вчасно повертайте їх до бібліотеки. І бабці-бібліотекарі вас будуть дуже любити та поважати!. Гарних книжок не багато. Всі їх хочуть! Цілую.Обнімаю.Ваша бабці-бібліотекар.

  • +37
Відгук залишив: барабуля
05 квітня 2013 21:15 #

Что это вас, батьки, так понесло? Если с ними по-человечески ,то вполне можно договориться. Компы там стоят везде. Получают, думаю, много - миллионов сто! А ручку я там сама обычно прошу. Вы нуждена признать, что у нас в отделении с пациентов "вимагають" поболе, чем в библиотеке. Смешно ,ей богу, нашли мздоимцев. А по поводу возраста, ведь и вам "батьки" не по восемнадцать.

  • +30
ip: 178.54.52.#
Відгук залишив: гость
12 березня 2013 20:22 #

Вы не правы, требуют клей. бумагу, только с тех, кто держит книги больше полгода, или приносит неподклееные. Всем нужны книги, по-этому, действительно, если кто-то очень долго держит книги, приходит и говорит, что так надо, и хамит при этом- и это целый день. У кого здесь нервы железные.
Относительно требований к библиотекарям. Действительно надо знать английский язык, потому что библиотека работает с тысячами иностранцами, число их каждый год увеличивается. А где вы видели, что б сейчас не надо было знать английский, а КП почти у каждого сейчас есть-можна научиться!!

  • +23
ip: 213.227.203.#
Відгук залишив: батьки
03 жовтня 2012 00:01 #

Ніде не бачили такого рідкісного хамства. Бабці, якщо вас не вчили елементарній культурі,то вам не місце в університетській бібліотеці! Тоді,чому ви так завзято та безкарно вимагаєте з наших дітей гроші,бумагу, клей та інші речі? Ви мало заробляєте? Чому чините різні беззаконня?

  • +22
ip: 93.127.51.#
Відгук залишив: сочувтсвующие
02 серпня 2012 20:10 #

Пытались трудоустроиться. Ужас! Нигде и никогда так не унижали."Уважаемая" ЗАВ.библиотекой, вы и ваши сотрудники досконально владеете компьютером? И иностранные языки знаете? И возраст во всех до 45? Синдромы и симптомы с легкостью определяете?

  • +10

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.