Государственная научно-педагогическая библиотека Украины - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бібліотеки Києва на Театральной

Якщо вас цікавить Государственная научно-педагогическая библиотека Украины, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бібліотеки або географічно спростити відбір (наприклад: бібліотеки, м. ). А якщо вам є що сказати про Государственная научно-педагогическая библиотека Украины, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бібліотеки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Бібліотеки в Києві » Государственная научно-педагогическая библиотека Украины
Пошук:


Культура
Государственная научно-педагогическая библиотека Украины

Телефон:
38 (044) 228-7119

Адрес:
ул. Владимирская, 57

Метро поблизу:
Театральная

Рубрики:
Бібліотеки

Додати компанію

Государственная научно-педагогическая библиотека Украины на карті Києва


Государственная научно-педагогическая библиотека Украины на карті Києва


Коментарі користувачів: Государственная научно-педагогическая библиотека УкраиныЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Государственная научно-педагогическая библиотека Украины, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Государственная научно-педагогическая библиотека Украины, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.