Научный библиотечный корпус Национального транспортного университета - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бібліотеки Києва на Выдубичах

Якщо вас цікавить Научный библиотечный корпус Национального транспортного университета, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бібліотеки або географічно спростити відбір (наприклад: бібліотеки, м. ). А якщо вам є що сказати про Научный библиотечный корпус Национального транспортного университета, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бібліотеки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Бібліотеки в Києві » Научный библиотечный корпус Национального транспортного университета
Пошук:


Культура

Научный библиотечный корпус Национального транспортного университета

Телефон:
38 (044) 294-7013

Адрес:
ул. Киквидзе, 42

Метро поблизу:
Выдубичи

Рубрики:
Бібліотеки

Додати компанію

Научный библиотечный корпус Национального транспортного университета на карті Києва

Коментарі користувачів: Научный библиотечный корпус Национального транспортного университетаЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Научный библиотечный корпус Национального транспортного университета, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії , які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.