Национальная парламентская библиотека Украины - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бібліотеки Києва на Майдане Незалежности

Якщо вас цікавить Национальная парламентская библиотека Украины, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бібліотеки або географічно спростити відбір (наприклад: бібліотеки, м. ). А якщо вам є що сказати про Национальная парламентская библиотека Украины, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бібліотеки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Бібліотеки в Києві » Национальная парламентская библиотека Украины
Пошук:


Культура
Национальная парламентская библиотека УкраиныНациональная парламентская библиотека Украины - ведущее государственное культурное, образовательное, научно-информационное учреждение.

Это общедоступное учреждение с универсальными по содержанию фондами, обслуживающее широкие слои населения.

Телефон:
(044) 279-0234

Адрес:
ул. М. Грушевского, 1
Сайт:
www.nplu.org

E-mail:
office@nplu.org


Метро поблизу:
Майдан Незалежности

Рубрики:
Бібліотеки

Додати компанію


Філії Национальная парламентская библиотека Украины ():

Адреса: Боричев спуск, 13

Телефон:
(044) 425-2074

Станції метро поблизу:
Почтовая площадь
Адреса: пер. В. Жуковского, 4

Телефон:
(044) 257-6157

Станції метро поблизу:
Васильковская
Адреса: ул. Набережно-Крещатицкая, 1

Телефон:
(044) 425-3405

Станції метро поблизу:
Почтовая площадьНациональная парламентская библиотека Украины на карті Києва


Национальная парламентская библиотека Украины на карті Києва


Коментарі користувачів: Национальная парламентская библиотека УкраиныЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Национальная парламентская библиотека Украины, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Национальная парламентская библиотека Украины, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.