Фонд-галерея "Касталия" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: музеї, виставки Києва

Якщо вас цікавить Фонд-галерея "Касталия", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки музеї, виставки. А якщо вам є що сказати про Фонд-галерея "Касталия", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати музеї, виставки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Музеї, виставки в Києві » Фонд-галерея "Касталия"
Пошук:


Культура
Фонд-галерея "Касталия"Фонд работает на территории городской психоневрологической больницы N 1 в Центре медико-социальной реабилитации.

Фонд занимается содействием и помощью психиатрическим пациентам: основной метод работы — арт-терапия. При Фонде существуют творческие мастерские, где люди с психиатрическими проблемами не просто приобретают опыт социального общения и проводят свое время, но и развивают свои творческие способности. Работы тех, кто занимается в наших мастерских, были представлены на многих выставках и награждались дипломами.

Телефон:
38 (044) 468-1334

Адрес:
ул. Фрунзе, 103, корп. 4 (в помещении реабилитационного центра, на территории психиатрической больницы)
Сайт:
www.art-bridge.com.ua

E-mail:
kastalia@mail.ru


Рубрики:
Музеї, виставки

Продажа картин современных художников на "Арт Онлайн Украина"

Крупнейшая онлайн галерея живописи предлагает купить картины от сотен современных авторов со всех ре...
Додати компаніюФонд-галерея "Касталия" на карті Києва


Фонд-галерея "Касталия" на карті Києва


Коментарі користувачів: Фонд-галерея "Касталия"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Фонд-галерея "Касталия", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати фонд-галерея, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Касталия, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.