Музей А.С. Пушкина - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: музеї, виставки Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Музей А.С. Пушкина, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки музеї, виставки або географічно спростити відбір (наприклад: музеї, виставки, м. ). А якщо вам є що сказати про Музей А.С. Пушкина, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати музеї, виставки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Музеї, виставки в Києві » Музей А.С. Пушкина
Пошук:


Культура
Музей А.С. ПушкинаВ основе музея — частное собрание «Пушкиниана». В постоянной экспозиции представлена пушкинская эпоха (первая треть XIX в.). Основа музейной коллекции – книжная экспозиция (представлено 26 прижизненных изданий Пушкина из 33 существующих).

Телефон:
38 (044) 272-4206, 212–42–06

Адрес:
ул. Кудрявская, 9

Метро поблизу:
Золотые ворота
Лукьяновская

Рубрики:
Музеї, виставки

Продажа картин современных художников на "Арт Онлайн Украина"

Крупнейшая онлайн галерея живописи предлагает купить картины от сотен современных авторов со всех ре...
Додати компаніюМузей А.С. Пушкина на карті Києва


Музей А.С. Пушкина на карті Києва


Коментарі користувачів: Музей А.С. ПушкинаЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Музей А.С. Пушкина, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Музей А.С. Пушкина, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.