Национальный музей истории Украины - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: музеї, виставки Києва на Почтовой площади

Якщо вас цікавить Национальный музей истории Украины, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки музеї, виставки або географічно спростити відбір (наприклад: музеї, виставки, м. ). А якщо вам є що сказати про Национальный музей истории Украины, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати музеї, виставки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Музеї, виставки в Києві » Национальный музей истории Украины
Пошук:


Культура
Национальный музей истории УкраиныЭкспозиция музея представляет процесс развития общества на территории Украины от глубокой древности до наших дней. Среди экспонатов — предметы быта первых трипольских поселений, оружие и доспехи древних половцев, материалы периода Киевской Руси, эпоха Советской власти и даже небольшая экспозиция Оранжевой Революции.

Телефон:
38 (044) 278-6545

Адрес:
ул. Владимирская, 2
Сайт:
www.nmiu.org.ua


Метро поблизу:
Почтовая площадь

Рубрики:
Музеї, виставки

Продажа картин современных художников на "Арт Онлайн Украина"

Крупнейшая онлайн галерея живописи предлагает купить картины от сотен современных авторов со всех ре...
Додати компаніюНациональный музей истории Украины на карті Києва


Национальный музей истории Украины на карті Києва


Коментарі користувачів: Национальный музей истории УкраиныЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Национальный музей истории Украины, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Национальный музей истории Украины, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.