Музей русского искусства - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: музеї, виставки Києва на Театральной

Якщо вас цікавить Музей русского искусства, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки музеї, виставки або географічно спростити відбір (наприклад: музеї, виставки, м. ). А якщо вам є що сказати про Музей русского искусства, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати музеї, виставки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Музеї, виставки в Києві » Музей русского искусства
Пошук:


Культура
Музей русского искусстваРасположен в бывшем особняке сахарозаводчика Терещенко. Основан на базе коллекции Терещенко, произведений Федора Эрнста и других частных собраний. Изобразительное искусство XIII-XX вв. Древнерусская живопись, живопись Левицкого, Боровиковского, Шишкина, Репина, Ге, Крамского, Верещагина, скульптора Антокольского, графика Врубеля. Работы объединения «Мир искусств», «Союз русских художников» и др.

Телефон:
38 (044) 234-6218

Адрес:
ул. Терещенковская, 9

Метро поблизу:
Театральная
Площадь Льва Толстого

Рубрики:
Музеї, виставки

Продажа картин современных художников на "Арт Онлайн Украина"

Крупнейшая онлайн галерея живописи предлагает купить картины от сотен современных авторов со всех ре...
Додати компаніюМузей русского искусства на карті Києва


Музей русского искусства на карті Києва


Коментарі користувачів: Музей русского искусстваЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Музей русского искусства, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Музей русского искусства, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.