Галерея "L-Art Classic" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: музеї, виставки Києва на Контрактовой площади

Якщо вас цікавить Галерея "L-Art Classic", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки музеї, виставки або географічно спростити відбір (наприклад: музеї, виставки, м. ). А якщо вам є що сказати про Галерея "L-Art Classic", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати музеї, виставки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Музеї, виставки в Києві » Галерея "L-Art Classic"
Пошук:


Культура
Галерея "L-Art Classic""Л-арт" - одна из первых частных галерей в Украине (основана в 1993 г.). За это время владелецей галереи было собрано одну из лучших в Украине коллекций картин периода социалистического реализма и работ современных художников. Высокая оценка, данная галерее в статьях, напечатанных в газетах "Financial Times", "Бизнес", журнал "Украина" и других издательствах, является подтверждением качества коллекции и признания галереи.

Работы самых известных представителей украинского искусства из коллекции галереи постоянно экспонируются на выставках, как в стране, так и заграницей, и репродуцированные в престижных изданиях по искусству.

Телефон:
38 (044) 425-4093

Адрес:
Андреевский спуск, 10а
Сайт:
www.lartgallery.com

E-mail:
lart@lartgallery.com


Метро поблизу:
Контрактовая площадь
Почтовая площадь

Рубрики:
Музеї, виставки

Продажа картин современных художников на "Арт Онлайн Украина"

Крупнейшая онлайн галерея живописи предлагает купить картины от сотен современных авторов со всех ре...
Додати компаніюГалерея "L-Art Classic" на карті Києва


Галерея "L-Art Classic" на карті Києва


Коментарі користувачів: Галерея "L-Art Classic"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Галерея "L-Art Classic", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати галерея, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії L-Art Classic, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.