Галерея "Высоцкий" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: музеї, виставки Києва на Почтовой площади

Якщо вас цікавить Галерея "Высоцкий", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки музеї, виставки або географічно спростити відбір (наприклад: музеї, виставки, м. ). А якщо вам є що сказати про Галерея "Высоцкий", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати музеї, виставки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Музеї, виставки в Києві » Галерея "Высоцкий"
Пошук:


Культура
Галерея "Высоцкий"Галерея открыта с 11:00 до 18:00 ежедневно, кроме понедельника.

В 2015 году первый вторник каждого месяца - день открытых дверей ("Нараспашку - при любой погоде..."); посещение галереи "Высоцкий" бесплатное, экскурсионное обслуживание на платной основе.

Работает кафе "Таганка", где вы можете выпить чашечку ароматного кофе (открыто с 10:00 до 20:00, кроме понедельника).

Телефон:
(044) 384-0386, (067) 585-5468, (095) 287-1394

Адрес:
ул. Воздвиженская, 40
Сайт:
www.vysotsky-gallery.org

E-mail:
info@vysotsky-gallery.org


Метро поблизу:
Почтовая площадь
Контрактовая площадь

Рубрики:
Музеї, виставки

Продажа картин современных художников на "Арт Онлайн Украина"

Крупнейшая онлайн галерея живописи предлагает купить картины от сотен современных авторов со всех ре...
Додати компаніюГалерея "Высоцкий" на карті Києва


Галерея "Высоцкий" на карті Києва


Коментарі користувачів: Галерея "Высоцкий"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Галерея "Высоцкий", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати галерея, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Высоцкий, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.