Галерея "Триптих" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: музеї, виставки Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Галерея "Триптих", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки музеї, виставки або географічно спростити відбір (наприклад: музеї, виставки, м. ). А якщо вам є що сказати про Галерея "Триптих", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати музеї, виставки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Музеї, виставки в Києві » Галерея "Триптих"
Пошук:


Культура
Галерея "Триптих"Галерея "Триптих" – одна из первых в постсоветской Украине. Появилась в 1989 году как непосредственная реакция на изменение статуса отечественного искусства, вышедшего из подполья.

Имея с первых дней существования характер прогрессивной институции, галерея "Триптих" сохранила его и по сей день.

Необычный дизайн, творческая атмосфера, современный и точный выбор авторов, каждому из которых присущ свой неповторимый и узнаваемый стиль в сочетании с мощным темпераментом и утончённой культурой работы с материалом, принесли успех галерее и обусловили её благосостояние.

Телефон:
(044) 229-0759

Адрес:
Андреевский спуск, 34
Сайт:
www.triptych-gallery.com.ua

E-mail:
info@triptych-gallery.com.ua


Метро поблизу:
Золотые ворота
Почтовая площадь

Рубрики:
Музеї, виставки

Продажа картин современных художников на "Арт Онлайн Украина"

Крупнейшая онлайн галерея живописи предлагает купить картины от сотен современных авторов со всех ре...
Додати компаніюГалерея "Триптих" на карті Києва


Галерея "Триптих" на карті Києва


Коментарі користувачів: Галерея "Триптих"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Галерея "Триптих", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати галерея, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Триптих, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.