Музей и галерея "ProCredit Art" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: музеї, виставки Києва на Дворце спорта

Якщо вас цікавить Музей и галерея "ProCredit Art", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки музеї, виставки або географічно спростити відбір (наприклад: музеї, виставки, м. ). А якщо вам є що сказати про Музей и галерея "ProCredit Art", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати музеї, виставки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Музеї, виставки в Києві » Музей и галерея "ProCredit Art"
Пошук:


Культура

Музей и галерея "ProCredit Art"В апреле 2007 года ПроКредит Банк открыл первую художественную выставку в одном из своих отделений. Выставки проводятся в рамках проекта ПроКредит Арт, направленного на поддержку художников Украины и популяризацию искусства. Особенно интересен этот проект людям, живущим и работающим рядом, которые, приходя в отделение банка, имеют возможность каждый месяц знакомиться с новым именем из волшебного мира искусства.

Телефон:
38 (096) 365-2101

Адрес:
ул. Бассейная, 17
Сайт:
www.procreditbank.com.ua


Метро поблизу:
Дворец спорта
Кловская

Рубрики:
Музеї, виставки

Продажа картин современных художников на "Арт Онлайн Украина"

Крупнейшая онлайн галерея живописи предлагает купить картины от сотен современных авторов со всех ре...
Додати компаніюМузей и галерея "ProCredit Art" на карті Києва

Коментарі користувачів: Музей и галерея "ProCredit Art"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Музей и галерея "ProCredit Art", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати музей и галерея, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ProCredit Art, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.