Выставочный центр "КиевЕкспоПлаза" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: музеї, виставки Києва на Нивках

Якщо вас цікавить Выставочный центр "КиевЕкспоПлаза", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки музеї, виставки або географічно спростити відбір (наприклад: музеї, виставки, м. ). А якщо вам є що сказати про Выставочный центр "КиевЕкспоПлаза", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати музеї, виставки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Музеї, виставки в Києві » Выставочный центр "КиевЕкспоПлаза"
Пошук:


Культура

Выставочный центр "КиевЕкспоПлаза"

Телефон:
38 (044) 461-9585

Факс:
38 (044) 461-9921

Адрес:
ул. Салютная, 2б
E-mail:
expo@expoplaza.kiev.ua


Метро поблизу:
Нивки

Рубрики:
Музеї, виставки

Продажа картин современных художников на "Арт Онлайн Украина"

Крупнейшая онлайн галерея живописи предлагает купить картины от сотен современных авторов со всех ре...
Додати компаніюВыставочный центр "КиевЕкспоПлаза" на карті Києва


Выставочный центр "КиевЕкспоПлаза" на карті Києва


Коментарі користувачів: Выставочный центр "КиевЕкспоПлаза"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Выставочный центр "КиевЕкспоПлаза", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Выставочный центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії КиевЕкспоПлаза, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.