Музей циркового искусства Украины - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: музеї, виставки Києва на Берестейской

Якщо вас цікавить Музей циркового искусства Украины, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки музеї, виставки або географічно спростити відбір (наприклад: музеї, виставки, м. ). А якщо вам є що сказати про Музей циркового искусства Украины, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати музеї, виставки до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Музеї, виставки в Києві » Музей циркового искусства Украины
Пошук:


Культура
Link.ua рекомендует:
Работа в музее

Музей циркового искусства УкраиныВ музее 2000 экспонатов, отражающих развитие циркового искусства. Это первые афиши, редкие фотографии с автографами, костюмы артистов, рецензии и статьи журналистов разных поколений, изобразительные материалы, уникальная обширная библиотека книг о цирке на разных языках, реликвии, связанные с мастерами циркового искусства, реквизит, картины, рисунки, плакаты, скульптуры и многое другое.

Один из главных экспонатов музея — цирк-шапито в миниатюре и «Звериная железная дорога дедушки Золло» — настоящая действующая копия паровоза с вагончиками, в которых ездили животные на манеже многих цирков мира.

Телефон:
38 (044) 400-3230

Адрес:
пр-т Победы, 82

Метро поблизу:
Берестейская

Рубрики:
Музеї, виставки

Продажа картин современных художников на "Арт Онлайн Украина"

Крупнейшая онлайн галерея живописи предлагает купить картины от сотен современных авторов со всех ре...
Додати компаніюМузей циркового искусства Украины на карті Києва


Музей циркового искусства Украины на карті Києва


Коментарі користувачів: Музей циркового искусства УкраиныЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Музей циркового искусства Украины, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати музей, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Музей циркового искусства, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.