Кофейня "Кава-клуб" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кафе, кав'ярні Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Кофейня "Кава-клуб", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кафе, кав'ярні або географічно спростити відбір (наприклад: кафе, кав'ярні, м. ). А якщо вам є що сказати про Кофейня "Кава-клуб", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кафе, кав'ярні до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Кафе, кав'ярні в Києві » Кофейня "Кава-клуб"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в кофейне

Кофейня "Кава-клуб"В кофейне Вы найдете кофе и кофейные напитки (около 40 видов). К ним предлагают фирменные десерты и выпечку собственного приготовления. Для желающих перекусить – легкие салаты и супы. Представленные алкогольные напитки сочетаются с кофе. Продажа кофе различных сортов свежей обжарки.

Телефон:
(044) 490-8156

Адрес:
ул. Дмитриевская, 46

Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Кафе, кав'ярні

Додати компанію

Кофейня "Кава-клуб" на карті Києва


Кофейня "Кава-клуб" на карті Києва


Коментарі користувачів: Кофейня "Кава-клуб"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кофейня "Кава-клуб", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати кофейня, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Кава-клуб, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.