Майдан Незалежности - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: пам'ятки культури Києва на Майдане Незалежности

Якщо вас цікавить Майдан Незалежности, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки пам'ятки культури або географічно спростити відбір (наприклад: пам'ятки культури, м. ). А якщо вам є що сказати про Майдан Незалежности, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати пам'ятки культури до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Пам'ятки культури в Києві » Майдан Незалежности
Пошук:


Культура

Майдан НезалежностиЦентральная площадь Киева. Расположенная между Крещатиком, улицами Бориса Гринченко, Софиевской, М. Житомирской, Михайловская, Костельной, Институтской, архитектора Городецкого и переулком Т.Г.Шевченко. До конца 10 ст. эта местность, как и весь Крещатик, носила название Перевисеще и представляла собой лесные чащи.


Адрес:
Майдан Незалежности

Метро поблизу:
Майдан Незалежности

Рубрики:
Пам'ятки культури

Додати компанію

Майдан Незалежности на карті Києва

Коментарі користувачів: Майдан НезалежностиЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Майдан Незалежности, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії , які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.