Михайловский собор - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: пам'ятки культури Києва на Почтовой площади

Якщо вас цікавить Михайловский собор, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Культура в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки пам'ятки культури або географічно спростити відбір (наприклад: пам'ятки культури, м. ). А якщо вам є що сказати про Михайловский собор, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати пам'ятки культури до душі.

УКР РУС

Головна » Культура » Пам'ятки культури в Києві » Михайловский собор
Пошук:


Культура
Михайловский соборМихайловский Златоверхий Собор сооружен в 1108 - 1113 гг. на территории Михайловского Златоверхого монастыря внуком Ярослава Мудрого киевским князем Святополком Изяславичем. Крестово-купольный шестистолпний храм с тремя нефами и одним позолоченным куполом.


Адрес:
ул. Трехсвятительская, 6

Метро поблизу:
Почтовая площадь

Рубрики:
Пам'ятки культури

Додати компанію

Михайловский собор на карті Києва


Михайловский собор на карті Києва


Коментарі користувачів: Михайловский соборЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Михайловский собор, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Михайловский собор, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.