Кафе "Фаворит VIP-клуб" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Крещатике

Якщо вас цікавить Кафе "Фаворит VIP-клуб", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Кафе "Фаворит VIP-клуб", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Кафе "Фаворит VIP-клуб"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе

Кафе "Фаворит VIP-клуб"Кафе «Фаворит» - потрясающее сочетание арт-салона и кафе домашних традиций, приглашает истинных почитателей гастрономических удовольствий. Вас вдохновит гармоничный симбиоз традиций и ноу-хау, изысканное качество ингредиентов и элегантность исполнения.

Телефон:
38 (044) 278-3338

Адрес:
пер. Музейный, 6
Сайт:
www.favourite.kiev.ua

E-mail:
vip@favourite.kiev.ua


Метро поблизу:
Крещатик
Майдан Незалежности

Рубрики:
Ресторани
Кафе, кав'ярні

Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Додати компанію

Кафе "Фаворит VIP-клуб" на карті Києва


Кафе "Фаворит VIP-клуб" на карті Києва


Коментарі користувачів: Кафе "Фаворит VIP-клуб"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кафе "Фаворит VIP-клуб", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати кафе, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Фаворит VIP-клуб, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.