Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: доставка обідів, кейтеринг Києва

Якщо вас цікавить Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки доставка обідів, кейтеринг. А якщо вам є що сказати про Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати доставка обідів, кейтеринг до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Доставка обідів, кейтеринг в Києві » Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в агентстве

Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив"Наша Компания поможет Вам организовать вечеринку, фуршет, банкет, день рождения и даже маленький пикничок на природе со всеми замысловатыми рецептами и весельями как на земле, воде так и в воздухе. Наш козырь – это быстрая и качественная подготовка в кратчайшие сроки. Многолетняя практика и опыт позволили зарекомендовать имя нашей компании «Фуршет Эксклюзив» как серьезного и ответственного организатора выездных фуршетов, банкетов и иных кейтеринговых услуг международного и европейского уровней на территории Украины. Мы предлагаем опробовать наши возможности и оценить компетентность наших сотрудников в любых Ваших мероприятиях.

Телефон:
38 (044) 490-9825

Адрес:
пр-т Л. Курбаса, 2б
E-mail:
info@furshet.biz.ua


Рубрики:
Доставка обідів, кейтеринг

Кондитерская онлайн "Tort.ua"

Кондитерская онлайн "Tort.ua" порадует вас прекрасными тортами на заказ в Киеве. Мы создаем сваде...
Пиццерия "Пица Хата"

Когда Вы захотели отдохнуть, расслабиться, не утруждаясь приготовлением ужина, обеда, или просто зах...
Додати компанію

Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив" на карті Києва


Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив" на карті Києва


Коментарі користувачів: Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати кейтеринг-агентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Фуршет Эксклюзив, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.