Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: доставка обідів, кейтеринг Києва

Якщо вас цікавить Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки доставка обідів, кейтеринг. А якщо вам є що сказати про Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати доставка обідів, кейтеринг до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Доставка обідів, кейтеринг в Києві » Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе

Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив"Наша Компания поможет Вам организовать вечеринку, фуршет, банкет, день рождения и даже маленький пикничок на природе со всеми замысловатыми рецептами и весельями как на земле, воде так и в воздухе. Наш козырь – это быстрая и качественная подготовка в кратчайшие сроки. Многолетняя практика и опыт позволили зарекомендовать имя нашей компании «Фуршет Эксклюзив» как серьезного и ответственного организатора выездных фуршетов, банкетов и иных кейтеринговых услуг международного и европейского уровней на территории Украины. Мы предлагаем опробовать наши возможности и оценить компетентность наших сотрудников в любых Ваших мероприятиях.

Телефон:
38 (044) 490-9825

Адрес:
пр-т Л. Курбаса, 2б
E-mail:
info@furshet.biz.ua


Рубрики:
Доставка обідів, кейтеринг

Пиццерия "Пица Хата"

Когда Вы захотели отдохнуть, расслабиться, не утруждаясь приготовлением ужина, обеда, или просто зах...
Кондитерская онлайн "Tort.ua"

Кондитерская онлайн "Tort.ua" порадует вас прекрасными тортами на заказ в Киеве. Мы создаем сваде...
Додати компанію

Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив" на карті Києва


Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив" на карті Києва


Коментарі користувачів: Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кейтеринг-агентство "Фуршет Эксклюзив", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати кейтеринг-агентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Фуршет Эксклюзив, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.