Кинотеатр "Баттерфляй DeLuxe" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кінотеатри Києва на Олимпийской

Якщо вас цікавить Кинотеатр "Баттерфляй DeLuxe", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Розваги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кінотеатри або географічно спростити відбір (наприклад: кінотеатри, м. ). А якщо вам є що сказати про Кинотеатр "Баттерфляй DeLuxe", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кінотеатри до душі.

УКР РУС

Головна » Розваги » Кінотеатри в Києві » Кинотеатр "Баттерфляй DeLuxe"
Пошук:


Розваги

Кинотеатр "Баттерфляй DeLuxe"В кинотеатре работют 3 зала: антрацит, красный, синий

Телефон:
38 (044) 206-1320

Адрес:
ул. Горького, 50
Сайт:
www.kino-butterfly.com.ua


Метро поблизу:
Олимпийская

Рубрики:
Кінотеатри

Додати компанію

Кинотеатр "Баттерфляй DeLuxe" на карті Києва

Коментарі користувачів: Кинотеатр "Баттерфляй DeLuxe"ip: 77.121.99.#
Відгук залишив: Driveua
04 травня 2010 10:26 #

Вычитал кучу позитивных отзывов про этот кинотеатр и посетил его.
НЕ ВЕРЬТЕ ПОЗИТИВНЫМ ОТЗЫВАМ!
Качество звука в кинотеатре будет приемлемо для тех людей, кто пришел в нормальный кинотеатр в первый раз. Никакого окружения звуком!!! Создается впечетление, что он идет из-за экрана.
Несмотря на то что в кинотеатре очки и оборудование Dolby 3D, ИЗОБРАЖЕНИЕ РАЗМЫТОЕ!!! (Возможно в этом виноваты кривые руки киномеханика)
Так как я имел возможность посещать другие аналогичные кинотеатры, советую очень хорошо подумать прежде чем идти в этот кинотетр!
И еще! СТОИМОСТЬ БИЛЕТОВ Вас удивит!

  • +119

Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.